KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15966005
nr 1596 6005
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 99/100. Gicléetryck, bildmått: 16x22cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:06:01
30/1 21:22:11
100 kr
3/2 21:18:21